Velkommen til Bergen Katedralskole
Hopp over meny

Voksenopplæringen

Bergen katedralskole/Avd Tanks

(Kong Oscarsgate 21)

 

 

 

 

Åpningstider: 

 

Avd. Tanks vgs (Kong Oscarsgate 21)

Mandag til torsdag kl 0900 – 1500

Fredager kl 0900 - 1300.

 

Avd Bergen Katedralskole (Heggebakken 2)

Tirsdag og torsdag kl 1500 – 1700

 

 

   

 Kontoret er stengt mellom kl 1100 og 1145.

 

 

Telefon 55 33 76 00 / 55 33 76 03

 

 

  

Postadresse: Bergen Katedralskole, Voksenopplæringen, Postboks 414, 5828 BERGEN

 

Besøksadresse: Kong Oscarsgate 21

 

E-postadresse: vo.bks@hfk.no

 

Hjemmeside: http://bks.hfk.no/voksen

 

Avdelingsleder Atle J Steinsland,

tlf 55 33 76 01,

e-post: atle.johan.steinsland@hfk.no

 

Realkompetansekoordinator/rådgiver Hallgeir Utne  Hatlevik

tlf. 55 33 76 05/ mobil 46423374

e-post: Hallgeir Utne Hatlevik <Hallgeir.Hatlevik@hfk.no>

Kontortid mandag - torsdag kl 0800-1500

 

Rådgiver 2

tlf. 55 33 76 04

e-post Anita.Kristin.Storheim@hfk.no

Kontortid mandag til fredag.

 

Konsulent Brynhild Hansen

tlf 55 33 76 03

e-post: brynhild.hansen@hfk.no

 

Konsulent Toril Pedersen

tlf 55 33 76 00

e-post: toril.pedersen@hfk.no

 

IKT-konsulenter:
Asle Myksvoll (Asle.Myksvoll@hfk.no)

Hallvard T Scheie (halsch1@hfk.no)